Створення банерів

Створення банерів на замовлення у Львові

Кожна комерційна діяльність спрямована на досягнення маркетингових показників: продажів, вибудовування системи лояльності, тощо. Для досягнення таких цілей не потрібно багато знань, тут необхідно лише зачепити свого клієнта новизною. Новизною рекламного повідомлення, збентежити їхню свідомість, викликати емоції.

Не менш важливим аспектом в даному питанні є створення банерів на замовлення у Львові. Ми всі звикли, що вони «надоїдливі», «настирливі», не зачіпають за живе. Натискають на них не завжди, але бачать постійно. На нашу думку, запорукою успішного банера є його дизайн та подача рекламного оголошення, яке повинно привести потенційного клієнта на ваш веб-сайт.

Бо, що таке банер на теренах інтернету?

Даємо лаконічну відповідь. Це зображення, яке містить в собі рекламне повідомлення, що є також посиланням на веб-сайт вашої організації. Він розрахований на певну конкретну цільову аудиторію, групу користувачів. Інтернет банери бувають декількох видів:

  •   Динамічні (банер зі змінними елементами, рухливими картинками, фігурами, текстами)
  •   Статичні (не мають рухомих елементів і складаються зі статичного зображення)
  •   Флеш (містять в собі анімацію)

Звичайно, динамічні та флеш банери мають більшу клікабельність. Але для деяких проектів ми рекомендуємо саме статичні банерні оголошення. Все залежить від специфіки вашого бренду, його ідеї та мети рекламної активності. Ми займаємося створенням, редагуванням та адаптацією банерів на замовлення у Львові. Складаємо до них тексти та елементи анімації.

Що потрібно для замовлення банера в нашій агенції?

  •   Сформулювати ідею, яку він повинен передати
  •   Знати його розмір
  •   Підготувати картинки та побажання до текстової складової


Все інше ми беремо на себе. Заповнюйте заявку, і наші спеціалісти зв’яжуться з вами протягом години.  Пам’ятайте: «Кожна ідея стає яскравішою, якщо її гарно оформити!»

 

Заинтересовали услуги нашей компании Оставить заявку